Strona Główna Kontakt Szukaj Historia szkoły Galeria | | Październik 16 2019 12:42:16  
Nawigacja
100 lat Polsko

Rekrutacja 2019/2020
  Ważne dokumenty

Szkoła

Uczniowie

Materiały dla uczniów

Rodzice

Lekcje

Dokumenty

Sprawozdania z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia

Rok szkolny

Zajęcia pozalekcyjne

Gazetka szkolna

Konkursy

Promocja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: @admin
[Rozmiar: 418 bajtów]Informacje ze sportowej areny
wydarzenia

26 września b.r. w ramach Gimnazjady, na obiektach sportowych Zespołu Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy, odbyły się Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce, na szczeblu powiatu. W tym roku gimnazjaliści reprezentowali szkołę w składzie- z klasy II: Karolina Gajecka, Patryk Rączka, Krystian Zając, Dominik Zieliński, z klasy III: Angelika Banach, Anna Furman, Klaudia Serwa i Michał Czajka. Nasi uczniowie wzięli udział w 2 konkurencjach indywidualnych: Michał Czajka – rzut oszczepem, a Karolina Gajecka, Patryk Rączka, Krystian Zając, Dominik Zieliński, Angelika Banach, Anna Furman, Klaudia Serwa w biegu na 100m. Bieg na tym dystansie, jak zwykle był bardzo mocno obsadzony. Najlepszy czas spośród zawodników: 14,70s uzyskał Krystian Zając. Niestety ten wynik nie pozwolił mu na zakwalifikowanie się do finału 100m. Udało się zakwalifikować jedynie Karolinie Gajeckiej z czasem 15,40s. Ostatecznie w finale po zaciętej walce zajęła ona II miejsce powtarzając swój czas z eliminacji.
Kolejną dyscypliną był rzut oszczepem. Mimo, iż jest do dyscyplina rzadko spotykana podczas lekcji wychowania fizycznego, bardzo dobrze w tej konkurencji poradził sobie Michał Czajka. Jego występ należy zaliczyć do niezwykle udanych. Po sześciu seriach, rzut na odległość 32,20m pozwolił mu na zajęcie II miejsca. Dodać należy, że wszystkie rzuty Michała zostały uznane przez sędziów za prawidłowe.
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za włożony podczas zawodów wysiłek, gratulujemy wyników i rzecz jasna… czekamy na więcej!!!
Szczegółowe wyniki można poznać pod linkiem: http://www.zstrzcinica.pl/zs/sport/index1.html

M. Nagacz

Dodane przez admin || dnia październik 06 2014 14:22:50 || 0 Komentarzy ˇ 340 Czytań Drukuj
   Strona Główna :: Kontakt :: Szukaj :: Historia szkoły :: Galeria
Copyright © 2012
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy