Strona Główna Kontakt Szukaj Historia szkoły Galeria | | Październik 16 2019 12:45:58  
Nawigacja
100 lat Polsko

Rekrutacja 2019/2020
  Ważne dokumenty

Szkoła

Uczniowie

Materiały dla uczniów

Rodzice

Lekcje

Dokumenty

Sprawozdania z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia

Rok szkolny

Zajęcia pozalekcyjne

Gazetka szkolna

Konkursy

Promocja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: @admin
[Rozmiar: 418 bajtów]I tak trudno się rozstać…
wydarzenia      Zakończenie roku szkolnego to dzień, o którym z utęsknieniem myślą  wszyscy uczniowie. Po okresie wytężonej pracy  wypatrują wakacyjnej wolności, by móc swobodnie odpoczywać, spotykać się z przyjaciółmi i realizować marzenia. 26 czerwca 2015 r. o godz. 9.20, po uroczystej mszy św. w Kościele Parafialnym w Bączalu , rozpoczęła się akademia podsumowująca pracę w roku szkolnym 2014/2015.
     Na uczniów czekały wspaniałe nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Jasło, Radę Rodziców oraz radnego Gminy Jasło pana Janusza Pruchnika. Nie tylko praca uczniów została dostrzeżona. Pani dyrektor B. Ochońska skierowała  do rodziców, nauczycieli oraz pracowników   serdecznie podziękowania za ich wysiłek i trud wkładany w wychowanie dzieci, za zaangażowanie i pracę na rzecz życie szkoły.
     Uroczystość uświetniły swoją obecnością panie: Sabina Czajka Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia, pani Marzena Mazur pełniąca funkcję Wiceprezesa oraz ksiądz Proboszcz Krzysztof Wymazała.
     Po części oficjalnej uczniowie klasy III pożegnali się z wychowawcami, nauczycielami i młodszymi kolegami. Wspominali lata spędzone w murach Szkoły Podstawowej im. M. Rataja oraz Społecznego Gimnazjum. Do ciepłych słów, wierszy i podziękowań dołączyli prezentację, która  oprócz salw śmiechu ,wywołała u wszystkich łzy wzruszenia. Przed spotkaniem z wychowawcami pani dyrektor życzyła uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły udanych, bezpiecznych i pogodnych wakacji.

obejrzyj galerię

Dodane przez admin || dnia lipiec 02 2015 14:52:38 || 0 Komentarzy ˇ 292 Czytań Drukuj
   Strona Główna :: Kontakt :: Szukaj :: Historia szkoły :: Galeria
Copyright © 2012
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy