Strona Główna Kontakt Szukaj Historia szkoły Galeria | | Październik 16 2019 12:42:54  
Nawigacja
100 lat Polsko

Rekrutacja 2019/2020
  Ważne dokumenty

Szkoła

Uczniowie

Materiały dla uczniów

Rodzice

Lekcje

Dokumenty

Sprawozdania z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia

Rok szkolny

Zajęcia pozalekcyjne

Gazetka szkolna

Konkursy

Promocja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: @admin
[Rozmiar: 418 bajtów]Gimnazjaliści świętują sukcesy
wydarzenia W sobotę 2 kwietnia 2016r. w Jarosławiu odbył się finał XVII Wojewódzkiego Konkursu "Sacrum w literaturze i sztuce". Wśród 40 zakwalifikowanych do finałowych rozgrywek  młodych artystów z całego województwa,  znalazła się uczennica Społecznego Gimnazjum w Opaciu Aneta Świszcz.  Zaprezentowany przez Anetę  utwór A. Sexton zwrócił uwagę jury, które przyznało gimnazjalistce wyróżnienie w kategorii recytacja. Jest to już kolejny sukces naszej recytatorki, z czego cieszy się cała społeczność szkolna.
Oprócz bardzo dobrego występu  Anety, inny uczeń gimnazjum ma powód do bycia dumnym z efektów swojej pracy. Miło nam poinformować, że  Michał Śliż z kl. II dostał się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Fantasy" Źródła Marzeń" Sources of Dreams 2016. W konkursie brało udział blisko 2 tysiące uczniów  z całej Polski. W swojej kategorii Michał zajął II miejsce i 23 kwietnia 2016 r. w Baranowie Sandomierskim stanie w szranki z innymi fanami literatury Tolkiena, aby walczyć o zwycięstwo.
Pod koniec marca uczennice klasy III Paulina Maciuszczak i Marcelina Kwilosz otrzymały wyniki z Rejonowego Konkursu Znajomości „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza dla gimnazjalistów. Chociaż dziewczętom nie udało się wejść do ścisłej trójki, wart podkreślenia jest fakt, że Paulina uplasowała się tuz za podium, gdyż zdobyła 5 lokatę, a Marcelina 11 lokatę. Uczennice rywalizowały z 56 rówieśnikami  z 14 rejonowych gimnazjów.
Wszystkim wymienionym powyżej uczniom bardzo serdecznie gratulujemy.

Dodane przez admin || dnia kwiecień 20 2016 13:00:21 || 0 Komentarzy ˇ 241 Czytań Drukuj
   Strona Główna :: Kontakt :: Szukaj :: Historia szkoły :: Galeria
Copyright © 2012
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy