Strona Główna Kontakt Szukaj Historia szkoły Galeria | | Październik 23 2019 21:23:09  
Nawigacja
100 lat Polsko

Rekrutacja 2019/2020
  Ważne dokumenty

Szkoła

Uczniowie

Materiały dla uczniów

Rodzice

Lekcje

Dokumenty

Sprawozdania z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia

Rok szkolny

Zajęcia pozalekcyjne

Gazetka szkolna

Konkursy

Promocja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: @admin
[Rozmiar: 418 bajtów]Piknik rodzinny 2016 r.
wydarzenia W niedzielę 12 czerwca 2016 r.  po raz kolejny odbył się piknik rodzinny, którego współorganizatorem obok Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Opaciu była Rada Rodziców działająca przy naszym gimnazjum. Jak co roku na wszystkich uczestników czekało mnóstwo niespodzianek, a ponieważ pogoda dopisywała, więc można było cieszyć się czasem  spędzanym  na świeżym powietrzu.
Biesiadnicy mieli możliwość wysłuchania piosenek w wykonaniu  uczniów obydwu szkół, obejrzenia tańców przygotowanych przez młodzież szkolną. Ludowe pieśni i przyśpiewki  zaprezentował zespół „Liwoczanie”. Oprócz tego publiczność nagradzała  brawami młodych wykonawców z ogniska muzycznego prowadzonego przez pana Stanisława Mazurka. Interesującymi punktami pikniku były: pokaz szkolenia psów, zabawy w pianie, na zjeżdżalni i trampolinie czy konne przejażdżki. Dla spragnionych domowych przekąsek czekały pyszne wypieki, domowy chleb i smalec, i oczywiście pieczona kiełbaska. Zwieńczeniem pikniku były konkursy z nagrodami, w których każdy mógł spróbować swoich sił.
Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pikniku-rodzicom, nauczycielom i uczniom oraz pracownikom szkoły składamy serdeczne podziękowania za poświęcony czas i pracę na rzecz szkoły.
Dodane przez admin || dnia czerwiec 20 2016 00:00:00 || 0 Komentarzy ˇ 248 Czytań Drukuj
   Strona Główna :: Kontakt :: Szukaj :: Historia szkoły :: Galeria
Copyright © 2012
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy