Strona Główna Kontakt Szukaj Historia szkoły Galeria | | Październik 16 2019 12:40:08  
Nawigacja
100 lat Polsko

Rekrutacja 2019/2020
  Ważne dokumenty

Szkoła

Uczniowie

Materiały dla uczniów

Rodzice

Lekcje

Dokumenty

Sprawozdania z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia

Rok szkolny

Zajęcia pozalekcyjne

Gazetka szkolna

Konkursy

Promocja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: @admin
[Rozmiar: 418 bajtów]Praca przekuta na sukces
wydarzeniaW ostatnim czasie uczniowie Społecznego Gimnazjum w Opaciu mogą poszczycić się osiągnięciami na różnych płaszczyznach. Wraz z opiekunami zbierają plony swojej ciężkiej pracy.
W dniu 29.11.2017 r. uczniowie kl.II wywalczyli nagrody w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Poezji Bolesława Leśmiana. Organizatorem tegoż konkursu była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle. Występy w tym konkursie przyniosły wyróżnienie dla Jakuba Serwy z kl. II, i III miejsce dla Joanny Harmaty z kl. II. Recytatorami opiekowała się pani B. Ochońska.
Kolejnym doskonałym wynikiem w konkursie może pochwalić się drużyna uczniów z kl. II i III, czyli Natalia Janas, Jakub Serwa, Wojciech Witalis oraz Emilia Gotfryd, która zajęła III miejsce w IV edycji Gminnego Konkursu „ Mała Ligia Gimnazjalna”. Patronat nad konkursem objął pan Stanisław Pankiewicz Wójt Gminy Jasło, a organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Trzcinicy. W konkursie tym wzięli udział gimnazjaliści z terenu gminy Jasło.
Konkurs jest „małym” sprawdzianem przez egzaminem gimnazjalnym, gdyż ma bardzo podobną formułę i obejmuje materiał z zakresu kilku przedmiotów. Warto podkreślić, że naszą szkołę reprezentowali w większości uczniowie z klasy II, przed którymi jeszcze sporo nauki, w tym zdobywania nowych wiadomości. .
Ostatnim i do tego niezwykle prestiżowym osiągnięciem była nominacja Natalii Janas z kl. II do wojewódzkiego etapu konkursu geograficznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W dniu 17 stycznia 2018 r. Natalia będzie walczyć o tytuł laureata i możliwość zwolnienia z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego. Uczennicę przygotowywała pani Urszula Zagórska.
Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dodane przez admin || dnia grudzień 08 2017 17:51:35 || 0 Komentarzy ˇ 161 Czytań Drukuj
   Strona Główna :: Kontakt :: Szukaj :: Historia szkoły :: Galeria
Copyright © 2012
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy