Strona Główna Kontakt Szukaj Historia szkoły Galeria | | Listopad 17 2018 04:32:07  
Nawigacja
100 lat Polsko

Szkoła

Uczniowie

Materiały dla uczniów

Rodzice

Lekcje

Dokumenty

Sprawozdania z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Opacia

Rok szkolny

Zajęcia pozalekcyjne

Rekrutacja

Gazetka szkolna

Konkursy

Promocja

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: @admin
[Rozmiar: 418 bajtów]Osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017



III Edycja Gminnego Konkursu "Mała Liga Gimnazjalna"
II miejsce drużynowo- Wojciech Witalis kl. I; Emilia Gotfryd kl. II; Damian Łyszczarz, Michał Śliż kl. III

Kuratoryjny konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy- Damian Łyszczarz kl. III

Kuratoryjny konkurs fizyczny dla uczniów gimnazjum
Etap wojewódzki - Damian Łyszczarz kl. III

VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski "Sensowne Twory Słowne"
III miejsce-Kinga Janas kl. I
Wyróżnienia-Joanna Harmata kl. I

Gminna Gimnazjada w Tenisie Stołowym
III miejsce drużynowo dziewczęta: Elżbieta Berkowicz kl. I, Klaudia Adamik kl. III
III miejsce drużynowo chłopcy: Mateusz Ziomek kl. I, Miłosz Dybka kl. II, Grzegorz Gustek kl. II

XII Powiatowy Konkurs dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Ojciec Święty Jan Paweł II -przyjaciel młodych"
Wyróżnienie- Joanna Harmata kl. I, Jakub Serwa kl. I

III Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń”-Sources of Dreama”2017
Nominacja do finału –Michał Śliż kl. III

Kuratoryjny konkurs fizyczny dla uczniów gimnazjum
Laureat- Damian Łyszczarz kl. III

Powiatowy Międzyprzedmiotowy Konkurs dla uczniów III klas gimnazjów
II miejsce drużynowo- Klaudia Adamik, Damian Łyszczarz, Michał Śliż kl. III

IV Powiatowym Konkursie Geograficznym "GIM-GEO-WIN"
III miejsce, tytuł laureata- Wojciech Witalis kl. I
Tytuł finalisty- Natalia Janas kl. I

Konkurs „Pociąg współpracy Polsko-Szwajcarskiej”
Kategoria plastyczna- wyróżnienie Emilia Gotfryd kl. II

IV Powiatowym Konkursie Europejsko-Geograficznym „My w Europie-Cudze chwalicie, swego nie znacie”
I miejsce- Klaudia Adamik, Damian Łyszczarz, Michał Śliż kl. III

XV Powiatowy konkurs Matematyczny dla klas I-ych gimnazjalnych „ Mistrz matematyki klas I-ych”
VIII miejsce( z 10 nagradzanych miejsc na 94 uczestników) – Natalia Janas

Rok szkolny 2015/2016


X Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na co dzień”
Wyróżnienie–Paulina Maciuszczak  kl. III

VII Powiatowy Konkurs Humanistyczny „Świat Biblii”
III miejsce-Marcelina Kwilosz kl. III

Powiatowy Konkurs Geograficzny „Odkryj Europę”
Tytuł finalisty-Damian Łyszczarz kl. II

XII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Rocznice”
Wyróżnienie- Karolina Gajecka kl. III

XI Powiatowy Konkurs dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Ojciec Święty Jan Paweł II -przyjaciel młodych"
I miejsce –Aneta  Świszcz kl. III

Międzyszkolny konkurs „Nakręć się na zdrowie”-kategoria plakat
I miejsce- Emilia Gotfryd kl. I

III Powiatowy Konkurs Europejsko-Geograficzny "My w Europie-Cudze chwalicie, swego nie znacie"
II miejsce drużynowo- Klaudia  Adamik, Damian Łyszczarz, Michał Śliż kl. II

XVII Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”
Nominacja do finału-Aneta Świszcz kl. III

Turniej Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”
Nominacja do finału-Karolina Gajecka kl. III

XVII Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”
Wyróżnienie-Aneta Świszcz kl. III

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń”-Sources of Dreama”2016
Nominacja do finału –Michał Śliż kl. II

II Edycja Gminnego Konkursu „Mała Liga Gimnazjalna”
II miejsce drużynowo- D. Łyszczarz, M. Śliż kl. II; P. Maciuszczak, P. Piecuch kl. III


  Kuratoryjny konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjum
Etap rejonowy- Damian Łyszczarz kl. II

X Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na co dzień”
Etap 2 –Paulina Maciuszczak  kl. III


Rok szkolny 2014/2015

XI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Rocznice”-160-rocznica śmierci Adama Mickiewicza
II miejsce -  Klaudia Serwa  kl. III
Wyróżnienie - Magdalena Łopatyńska kl. III

III Powiatowy Konkurs Poezji Lirycznej „Poetyckie A…B…C…”
I miejsce, tytuł laureata - Magdalena Łopatyńska kl. III
V miejsce, tytuł finalisty – Aneta Świszcz kl. II

IV Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania
III miejsce- Klaudia Serwa kl. III

XVI Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”
III miejsce-Magdalena Łopatyńska  kl. III

XIV Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
V miejsce -Damian Łyszczarz kl. I -tytuł laureata

XVI Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”
Magdalena Łopatyńska  kl. III- nominacja do etapu finałowego w Jarosławiu

I Powiatowy Konkurs Plastyczno-Językowy „Male das Wort”
III miejsce- Dominik Zieliński kl. II

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski "Sensowne Twory Słowne"
I miejsce-Magdalena Łopatyńska kl. III

Wyróżnienia-Karolina Gajecka, Aneta Świszcz kl. II,  Klaudia Serwa- kl. III

Gminny Konkurs Literacki "Życie...życie jest nowelą"
III miejsce- Paulina Maciuszczak kl. II

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt.„ Zagłada i Sprawiedliwi w oczach młodzieży”
III miejsce - Patryk Raczka, Krystian Zając kl. II
Wyróżnienia - Karolina Gajecka, Patrycja Piecuch kl. II

Powiatowa Gimnazjada – Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce
Karolina Gajecka kl. II - II miejsce w kategorii biegi przełajowe na 100 m
Michał Czajka kl. III - II miejsce w kategorii rzut oszczepem
Indywidualne Biegi Przełajowe na 1000 m
Karolina Gajecka kl. II - III miejsce

Rok szkolny 2013/2014

 


Konkurs rękodzieła artystycznego „Zakładka do książki wykonana techniką quillingu”
III miejsce-Magdalena Łopatyńska kl. I
Wyróżnienie-Anna Furman kl. I, Klaudia Serwa –kl. I

VII Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”
Wyróżnienie-Aleksandra Śliż kl. III

VI powiatowy Konkurs Humanistyczny dla uczniów klas III gimnazjów powiatu jasielskiego
III miejsce-Aleksandra Śliż
Wyróżnienie-Paweł Górnicki

X Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Rocznice-70. rocznica śmierci Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Wyróżnienia-Magdalena Łopatyńska, Klaudia Serwa klasa II

II Powiatowy Konkurs Poezji Lirycznej
III miejsce-Magdalena Łopatyńska klasa II
Wyróżnienie-Klaudia Serwa klasa II

XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „A nade wszystko szanuj mowę twą ojczystą. Nie znać języka swego-hańbą oczywistą”
I miejsce-Aleksandra Śliż klasa III

Gminny Finał Gimnazjady w tenisie stołowym dziewcząt
III miejsce -Karolina Gajecka kl. I, Aleksandra Śliż kl. III

II Powiatowy Konkurs Geograficzny „GIM- GEO- WIN”
Finalistka-Aleksandra Śliż kl. III

IX Powiatowy Konkurs dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Ojciec Święty Jan Paweł II”- kategoria plastyczna
Wyróżnienie- Angelika Banach kl. II

XV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Czyste środowisko-czysta gleba a selektywna zbiórka odpadów”
IV miejsce drużynowo-Joanna Konieczna kl. III, Aleksandra Śliż kl. III

XV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „ Zielona ścieżka gimnazjalisty”
III miejsce drużynowo-Paweł Górnicki kl. III, Aleksandra Śliż kl. III

V Powiatowy Konkurs Recytatorski „Sensowne twory słowne”.
Ex aequo  I miejsce: Magda Łopatyńska i Klaudia Serwa z klasy II.

 

V Powiatowy Konkurs Ekologiczny „ Sposób na ekologiczny i ekonomiczny dom”
Angelika Banach kl. II- I miejsce w kategorii makieta budynku

 

Powiatowa Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych
Karolina Gajecka kl. I - III miejsce w biegu przełajowym na 1000 m

 

Konkurs dla Gimnazjalistów i uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Jasło

III miejsce drużynowo- Partycja Piecuch kl. I, Krystian Zając kl. I, Klaudia Serwa kl. II, Joanna Konieczna kl. III



Rok szkolny 2012/2013

 

XIV Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze i sztuce”

Klaudia Serwa kl.I- kwalifikacje do etapu finałowego w Jarosławiu


Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

III miejsce - Joanna Konieczna kl.II
 

VII Powiatowy Konkurs Geograficzny „Odkryj Europę”

wyróżnienie Aleksandra Śliż kl.II
 

Powiatowy Konkurs Geograficzny „GIM-GEO-WIN”

 finalistka Aleksandra Śliż kl.II


VIII Powiatowy Konkurs „Ojciec Święty Jan Paweł II-przyjaciel młodych”
I miejsce Magdalena Łopatyńska kl.I
II miejsce Klaudia Serwa kl.I


Powiatowy Konkurs Geograficzny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”
wyróżnienia Aleksandra Śliż kl.II , Paweł Górnicki kl. II

I Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Lirycznej

II miejsce Agnieszka Matysik kl. III

 

XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Joanna Konieczna - III miejsce

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski - „Sensowne twory słowne”

Magdalena Łopatyńska - I miejsce,

Klaudia Serwa - I miejsce

 




 

   Strona Główna :: Kontakt :: Szukaj :: Historia szkoły :: Galeria
Copyright © 2012
engine: PHP-Fusion v6.01 || angeltheme by: angelside - okna, imprezy